На апаратній нараді у Новій Каховці обговорили заходи боротьби з COVID-19 у місті

Вчора, 9 листопада, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету, повідомляє Online НК.

Нарада розпочалась з оприлюднення оперативної ситуації, яка склалась із захворюваністю на коронавірус у громаді та Херсонщині в цілому. Перед присутніми виступив заступник міського голови Олег Тарабака, який ознайомив присутніх з рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ і НС №62 від 6 листопада 2020 року.

Наразі у відділеннях ЦМЛ знаходиться 27 хворих на COVID-19, 42 – хворих на пневмонію, на амбулаторному лікуванні перебуває 152 особи, 98 – на самоізоляції. За словами головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Ігоря Гайдаманчука хворі забезпечені киснем, в ЦМЛ є необхідна кількість балонів з киснем.

Для подальшого забезпечення лікування готується хірургічне відділення № 2, також для роботи з хворими на COVID-19 проходять навчання медичні працівники інших відділень лікарні. Міський голова поцікавився доплатами лікарям, які працюють з хворими на COVID-19. Ігор Гайдаманчук повідомив, що лікарі отримують 300% надбавки за роботу.

Генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» Олена Ходорковська поінформувала про забезпеченість медичних працівників Центру засобами індивідуального захисту. Тричі на день 168 працівників міняють маски, халати. Багато коштів витрачається також на закупівлю пробірок для аналізів. За словами Олени Ходорковської коштів на даний час вистачає.

Міський голова дав доручення тримати на контролі питання забезпечення відділів лікарні точками доступу до кисню та індивідуальними засобами захисту медичного персоналу.

Начальник відділу освіти Лілія Микитенко поінформувала присутніх про температурний режим та роботу закладів загальної середньої освіти.

Міський голова дав доручення начальнику відділу освіти провести роботу з батьками щодо організації, за бажанням батьків, домашнього дистанційного навчання.

Володимир Коваленко приділив велику увагу питанням прибирання території населених пунктів Новокаховської об’єднаної територіальної громади, а також дав протокольні доручення щодо організації прибирання територій населених пунктів, роботи з головами ОСББ щодо прибирання прибудинкових територій, інформування через ЗМІ закладів ресторанного господарства, торгових підприємств щодо дотримання карантинних вимог, питання дотримання карантинних вимог в автобусах, посилення контролю за виконанням розпоряджень міського голови щодо дотримання графіку вирізки аварійних дерев, перевірки стану автобусних зупинок, питання забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту.

За матеріалами сайту novakahovka.com.ua