На Бериславщині благодійники влаштували свято для сільської малечі

Миколаївський цирк-шапіто “Олександр” за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути продовжує мандрувати населеними пунктами Херсонщини та дарити радість громадам у найвіддаленіших та маленьких населених пунктах нашого регіону.

Цього разу свої таланти творча трупа продемонструвала в селі Шляхове Бериславської ОТГ. До того ж на виставу спеціально приїхали і жителі сусідніх сіл Раковка та Томарине. А з села Урожайне було організовано спеціальний рейс місцевого шкільного автобусу.

Загалом зібралося понад 350 людей, як дорослих, так і дітей. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

“Захоплююче циркове шоу та яскраві повітряні кульки, – це найкраще, що можно вигадати для дітей під час літніх канікул. Впевнені, що сьогоднішній день запам’ятається нашій малечі надовго. Тому щиро дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові однойменної з Фондом партії Геннадію Лагуті за таку чудову ініціативу!”, – розповідають жителі села Шляхове Бериславського району.

“Наша мета – привернути увагу громадськості до проблеми нерівномірного доступу малечі Херсонщині до культурно-розважальної сфери. Адже більшість дітей з сіл та селищ ніколи не були в цирку, театрі чи кінотеатри. Ми прагнемо це змінити, впроваджуючи такі ініціативи!”, – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.