На Бериславщині “розбазарюють” бюджетні кошти громади

Сьогодні наповненням коштами місцевих бюджетів переймаються всі новостворені територіальні громади Херсонщини. Адже у радивого господаря завжди знайдуться проблемні місця, куди їх потрібно використати.

Та, на жаль, цього не можна сказати про Бериславську громаду, бідкаються місцеві депутути. Вони повідомили редакції Online НК, що вже другу сесію поспіль намагаються відшукати кошти для поповнення бюджету ОТГ.

Так, на останній сесії міської ради депутатський корпус, члени бюджетної комісії наполягали на прийнятті рішення, наслідком якого було б значне збільшення дохідної частини бюджету громади.

Але, на превеликий жаль, міський голова Олександр Шаповалов та співробітники міської ради наполягли на своєму проекті рішення, результатом якого буде отримання міською радою найближчі п’ятдесят років копійчану платню за майже один кілометр труби діючого зрошення. Для прикладу: з іншої частини Берислава орендар сплачував в сім разів більшу суму орендної плати, поки не викупив об’єкт зрошення.

Міський голова, як головуючий на сесії, двічі ставив питання на голосування, що є порушенням регламенту, поки не отримав бажаного результату.

Не треба бути великим політиком, вважають депутати, щоб зрозуміти особисту зацікавленість міського голови, адже такі питання безкоштовно не вирішуються, особливо в Бериславі…