На будівництві ЦОВС «Н2О Нова Каховка» до кінця року заплановано виконати будівельно-монтажних робіт на 100 млн грн

У Новій Каховці відбулась оперативна нарада щодо ходу будівельно-монтажних робіт на об’єкті будівництва Центр Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу капітального будівництва територіальної громади Світлана Гончаренко.

В нараді взяли участь міський голова Володимир Коваленко, перший заступник міського голови Олег Тарабака, заступники міського голови Леонід Чурсинов та Сергій Хоменко.  Підрядну організацію ТОВ «Абсолют-клімат» представляли  фінансовий директор Владислав Бондаренко та відповідальний виконавець робіт Василь Саламатін. На нараді обговорені питання необхідності прискорення темпів виконання будівельних робіт на об’єкті.

Замовником було наголошено, що питання будівництва об’єкта перебуває на особистому контролі голови держави, міністерства молоді та спорту.  До кінця поточного року на будівництві за планом повинно бути освоєно 100 млн. грн. (90 млн. грн. субвенції з Державного бюджету та 10 млн. грн. співфінансування з місцевого бюджету). Освоєно поки що 23,85 млн. грн.

Представники ТОВ «Абсолют-клімат» запевнили, що в них укладені договори на поставку металоконструкцій, монтаж яких дозволить освоїти передбачені кошти у повному обсязі. Роботи на об’єкті продовжуються, збільшена кількість працівників до 50 людей.  Необхідна техніка в наявності.

Продовжуються роботи з улаштування фундаментів. Металоконструкції почали надходити на об’єкт, змонтовані перші колони каркасу.

На нараді наголошено, що для подальшої співпраці між сторонами, генеральний підрядник зобов’язаний до кінця листопада привести обсяги виконаних робіт до затвердженого графіку та надати звіт про використання коштів, виділених в рамках субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури.