На Центральному ринку Херсона дозволять торгувати лише вакцинованим (відео)

Майже 90% працівників Центрального ринку в Херсоні вакциновані. Про це розповіла його директор Наталія Шейко в коментарі Суспiльному.

Вона зазначила, що адміністрація Центрального ринку очікує рішення комісії ТЕБ та НС: якщо зону змінять на «червону» (цей відеосюжет журналісти знімали до того як стало відомо, що Херсонщину перевели в «червону» зону з 00:00 з п’ятниці 15 жовтня, – ред.) , то працювати там зможуть тільки ті, у кого 2 дози вакцини:

«Завтра у нас буде вже 6-а вакцинація проходити. І завтра планується ще 70 працівників прищеплювати. Загальна кількість всіх, хто був щеплений на ринку – 300 осіб. Це ті люди, які мають вже по 2 дози вакцини».

Журналісти поцікавилися у продавців, які орендують місця на ринку: змушують їх вакцинуватися?

Орендар Тетяна каже, адміністрація ринку попереджала про вакцинацію, поки робити щеплення не змушували.

«Ви знаєте, я не хочу вакцинуватися. Чутки різні ходять. Звичайно, нам кажуть, щоб ми вакцинувались», – каже орендар Лідія.

Від продавців, які орендують місця на ринку, вимагати робити щеплення поки не можуть, пояснила директор Центрального ринку.

Але, каже, якщо комісія ТЕБ та НС прийме рішення про обов’язкову вакцинацію орендарів, то адміністрація ринку буде перевіряти наявність ковід-сертифікатів, які повинні висіти на торгових точках.