На День міста у Новій Каховці відбулась вітрильна регата

Вчора, 25 вересня, у Новій Каховці відбулася вітрильна регата «Осінні вітрила 2021», присвячена Дню міста, яка зібрала майже два десятка яхт Херсонщини, з них 8 – новокаховські.

За погодними умовами та технічним станом не всі капітани ризикнули повністю пройти дистанцію, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію Ігоря Чернишева.

У 5 залікових групах фінішували 15 яхт. Новокаховські яхтсмени виявилися переможцями в 3 групах. Найшвидшою  яхтою регати стала яхта «Ласточка», капітан Олексндр Чернов.

Перші місця  також вибороли представники Новокаховського яхт-клубу (директор Олександр Євстратов) яхти «Любава», капітан Олександр Паюшкін та «Рапсодія» з дитячим екіпажем гуртка «Вітрильний туризм» БДТ, капітан Ігор Чернишев, яхта «Кантата», капітан Сергій Рашевський, посіла 2 місце. Яхта «Цунамі», капітан Віктор Комаров, з наймолодшим і найстаршим учасниками регати в екіпажі, виборола 3 місце. Яхта «Наріда», капітан Віктор Дмитренко, посіла 4 місце.