На Донбасі у зоні ООС загинула військова, що призивалась з Нової Каховки

6 листопада під час виконання бойового завдання в районі проведення операції об’єднаних сил на Луганщині від кульового поранення несумісного з життям загинула військовослужбовець окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка молодший сержант Тетяна Алхімова.

Про це Online НК повідомили у прес-службі бригади.

Тетяна народилась у 1997 році у селі Козачі Лагері. У 2019 році вступила до лав Збройних Сил України. За успіхи в службі отримала військове звання молодшого сержанта, мала відомчі нагороди та відзнаки від командування та міської влади Нової Каховки. Для неї це була вже друга ротація на Східному фронті.

Останнє місце служби – командир відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти 57-ї ОМПБр імені Костя Гордієнка.

Міський голова Володимир Коваленко, виконавчий комітет, міська рада, громада міста висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблої. Це болюча і непоправна втрата. Розділяємо ваш біль і сум. Світла пам’ять!

Прощання із загиблою відбудеться за місцем проживання її рідних – у Козачих Лагерях 10 листопада об 11.00. Поховання того ж дня о 13.00 на кладовищі у Новій Каховці, на Алеї Слави.