На Херсонщині для декого свята з оковитою мали трагічні наслідки

Вервечка трагедій, пов’язаних із зловживанням оковитою, на Херсонщині видається безкінечною – одна надзвичайна подія хутко змінює іншу, пише newday.kherson.ua.

Так, у Херсоні матері з дорослою донькою в якомусь сумнівному генделику біля Центрального ринку задешево купили коричневу суміш, що її відрекомендували їм, як такий собі «домашній коньяк». Однак алкоголь виявився сурогатом, після вживання якого старша жінка померла, а молодша опинилася із отруєнням у реанімації міської клінічної лікарні імені Тропіних. Там лікарі зуміли стабілізувати її стан. Медики кажуть: пацієнтці ще сильно пощастило, що хмільне виготовили не з токсичного метилового спирту – від нього можна було й осліпнути.

На волосинці від загибелі опинився і 47-річний мешканець обласного центру. У п’яному вигляді він  чимчикував додому, але не дійшов – упав просто біля під’їзду. Там його й підібрали із переохолодженням, та ще й у стані алкогольної коми. Такого ж «героя дня» ввечері знайшли і на вулиці Центральній в Олешках: 40-річний городянин так довго пролежав там у хмільному сні, що відморозив собі кисті обох рук.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial