На Херсонщині до Каховського моря вселили молодь цьоголіток рослиноїдних видів риб

Вчора, 18  листопада, відбулось зариблення спеціального товарного рибного господарства ФОП «Сироїжко Д.С.», розташованого у Дудчанській затоці Каховського водосховища біля с. Дудчани Бериславського району Херсонської області.

Про це редакції Online НК повідомили у пресслужбі Херсонського рибоохоронного патруля.

До водойми вселено 23100 екз. цьоголіток рослиноїдних видів риб та коропа середньою наважкою 26 грамів/екз. загальною вагою 600 кг.

До Дудчанської затоки Каховського водосховища випущено товстолоба 9100 екз., білого амура 1600 екз. та сазана 12400 екз.

Вселення здійснювалось в рамках виконання вимог режимів СТРГ за рахунок коштів суб’єкта рибного господарства ФОП «Сироїжко Д.С.».

Заходи по вселенню здійснюються під контролем комісії, визначеної наказами Держрибагентства.

До складу комісії входили представники Держрибагентства, Херсонського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції у Херсонській області та органів місцевого самоврядування.

Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області просить громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення, і своєчасно повідомляти про порушення за номером телефону «гарячої лінії»: (050) 012-35-73.