На Херсонщині медична реформа “вторинки” вступила в кінцеву фазу

Як повідомив директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко під час селекторної наради під головуванням очільника Херсонщини Юрія Гусєва, до запуску реформи вторинної ланки медицини лишилося менше трьох місяців.

Сьогодні Херсонщина посідає перше місце у південному регіоні з реалізації всіх заходів та виконання умов для укладення договорів з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

Віктор Короленко також повідомив, що в області підлягають автономізації з переходом фінансування за програмою медичних гарантій 55 закладів охорони здоров’я.

«Станом на 08 січня 2020 року автономізовано 52 заклади охорони здоров’я (94%), ще 3 заклади знаходяться в процесі перетворення», – зазначив директор Департаменту.

Юрій Гусєв наголосив на важливості завершення автономізації закладів охорони здоров’я, аби Херсонщина була повністю готовою до впровадження медичної реформи.

Особлива увага була приділена й питанню комп’ютеризації. Зокрема, заклади охорони здоров’я вторинної та третинної медичної допомоги забезпечені комп’ютерним обладнанням для роботи з НСЗУ на 61,8%, в тому числі обласні – 66,5% міські – 57,7% та центральні районні лікарні – 65,2%.

Cтосовно комп’ютеризації у ході наради було наголошено на тому, що на стаціонарі необхідна наявність не менше одного комп’ютеризованого робочого місця на відділення. В амбулаторії – по 1 комп’ютеризованому місцю в консультативний кабінет, параклінічні відділення та реєстратуру (на 1 реєстратора).

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial