На Херсонщині потерпілі на виробництві отримали страхові виплати майже на 70,7 млн грн

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області профінансувало щомісячні страхові виплати за жовтень 2020 року для 2835 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та членів їх родин. На це направлено 7,3 млн грн.

Загалом упродовж січня – жовтня 2020 року управління ВД Фонду в області виплатило майже 70,7 млн грн щомісячних страхових виплат. Середній розмір такої виплати склав за 10 місяців 2020 року 2552 гривень.

Фінансування страхових виплат здійснюється своєчасно до кожного 5 числа наступного місяця. Заборгованість по щомісячних страхових виплатах відсутня.

Зазначимо, щомісячна страхова виплата призначається потерпілому у разі часткової або повної втрати працездатності та компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до визначеного медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) ступеня непрацездатності. Також страхову виплату щомісяця отримують члени родини потерпілих у разі їх смерті.

Фонд соціального страхування України здійснює страхування на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. У кожного із зазначених випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.

За матеріалами сайту Херсонської ОДА