На Херсонщині відбулись акції протесту проти підвищення тарифів

Вчора, у неділю, 10 січня, в обласному центрі Херсонщини та Новій Каховці відбулись акції протесту з перекриттям доріг через подорожчання платіжок. Люди незадоволені новими цінами на електроенергію та газ.

В обох містах зібрання пройшли на підтримку всеукраїнської акції протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги та відбулися на площах перед будинками міськвиконкомів, повідомляє Online НК.

Анонсували акцію протесту у соціальній мережі Facebook. На обох зібраннях поліція забезпечила належний порядок та безпеку її учасників.

У Новій Каховці, на відміну від Херсона, до мітингувальників вийшли представники влади: заступник міського голови Сергій Хоменко та керуючий справами виконкому Віталій Кубатко.

Вони активно спілкувались з новокаховчанами і, навіть, залишили свої підписи під вимогами до центральної влади про зменшення тарифів.

Читайте також: У Новій Каховці відбулась акція проти підвищення тарифів на газ та електрику

В Херсоні мітингарі теж підписали звернення до влади про необхідність зниження тарифів за комуналку. Адже багато громадян просто не взмозі оплатити “скажені” рахунки за електрику, газ, воду, тепло.

Сьогодні протестна “антитарифна” акція в Херсоні продовжиться. О 10.00 можливе перекриття руху на Антонівському мосту з боку Херсона. А в 11.00 – протест проти збільшення тарифів пройде біля стін «Херсонгазу».

У Новій Каховці аналогічну акцію анонсовано організаторами на вівторок, 12 січня.