На Херсонщині військові відпрацювали пуски зенітних ракет

На державному полігоні “Ягорлик”, що на Херсонщині, в рамках стратегічних навчань “Об’єднані зусилля – 2020” пройшла активна практична фаза тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділів зенітних ракетних військ.

Про це йдеться на сторінці Повітряного командування “Схід” у соціальній мережі Facebook.

Станом на четвер, 24 вересня, бойові розрахунки здійснили перевірочні пуски зенітних керованих ракет різної дальності.

Як повідомляє керівник бойової стрільби зведеного ракетного полку командувач повітряного командування “Схід” генерал-майор Олег Струцінський, спочатку бойові розрахунки провели перевірочні пуски, попереду бойова робота по контрольним цілям.

Зазначається, що у стрільби приймають участь бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів С-300, С-125 та Бук-М1.

Мова йде про передостанній етап широкомасштабних підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, під час якого відпрацьовуються підготовка та ведення протиповітряного бою у новому позиційному районі.

Навчання триватимуть до кінця тижня, після чого підрозділи повернуться в пункти постійної дислокації, де продовжать нести бойове чергування з протиповітряної оборони держави.

Нагадаємо, що бойові стрільби зенітних ракетних комплексів на полігоні “Ягорлик” у Херсонській області успішно проводяться з 2016 року.