На Херсонщині вже сім шкіл частково переведені на дистанційне навчання

Раніше повідомлялось, що з початку навчального року у двох школах Херсонщини виявили спалахи коронавірусу у школярів і вчителів. Пішли на дистанційне навчання учні 9-11 класів Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів. Тут захворіли 5 осіб, в тому числі і вихователі, ще 58 осіб знаходяться на самоізоляції.

Наразі у Херсонській області частково переводено на дистанційне навчання 7 навчальних закладів. Про це вчора, 11 вересня 2020 року, під час брифінгу  повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Перелік шкіл, які 11 вересня 2020 року відправили на дистанційне навчання окремі класи:

  1. Каланчацький заклад повної середньої освіти №1. Тут захворіла одна особа, через що 200 осіб відправили на самоізоляцію, дистанційно навчаються вісім класів;
  2. Підстепненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Олешківського району. Тут захворіла одна особа, через що на самоізоляцію відправили 20 осіб, дистанційно навчаються дев’ять класів;
  3. Херсонська гімназія №3. COVID-19 виявили в однієї особи, через що на самоізоляцію відправили 35 дітей. Тут дистанційно навчаються учні першого класу;
  4. Херсонський Таврійський ліцей мистецтв – тут теж інфікувалась одна особа, на самоізоляцію відправили 95 осіб. Три класи переведено на дистанційне навчання.
  5. Херсонська багатопрофільна гімназія №20 імені Бориса Лавреньова. Тут захворіла одна особа, через що на самоізоляцію відправили 32 людини. У гімназії перевели на дистанційне навчання учнів першого класу.

Згідно з постановою МОЗ заклади освіти повинні виконувати такі пункти:

  • Персонал закладу освіти допускається до роботи після температурного скринінгу та за умови використання засобів індивідуального захисту.
  • Батьки – мають здійснювати температурний скринінг та забезпечення учнів масками.
  • Захисні маски можна не використовувати під час проведення занять у навчальних приміщеннях, але пересуваючись закладом – їх треба обов’язково одягати.
  • Якщо в учня виявлено ознаки ГРВІ, його необхідно ізолювати у спеціальному приміщенні школи й невідкладно зв’язатись із батьками.
  • Якщо COVID-19 підтвердився, клас такого учня направляється на самоізоляцію і переходить на дистанційне навчання.

Дотримання цих правил рятує життя. Не нехтуйте ними, хвороба може спіткати кожного!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА