На Херсонщині за минулу добу від коронавірусу одужало більше людей, ніж захворіло

За оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області за минулу добу зафіксовано 190 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, з яких 19 дітей та 15 медичних працівників.

Стан хворих задовільний, 167 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До медичних закладів госпіталізовано 23 особи.

Разом з тим померли:
жінка, 76 років, жителька м. Херсон;
чоловік, 71 рік, житель м. Херсон;
чоловік, 71 рік, житель Великолепетиського району;
жінка, 63 роки, жителька м. Нова Каховка.

Усі мали пневмонію та COVID-19. Також маємо 228 нових одужань.

В області збільшили кількість ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою до 2 164. Про це 20 листопада на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС повідомив директор департаменту здоров’я Віктор Короленко.

З них 1065 ліжок вже забезпечені медичним киснем, і наразі триває робота з дооснащення ліжкомісць.

«Ми працюємо з закладами охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на коронавірус. Визначено кількість і необхідний об’єм кисневих концентраторів. Наразі укладаються угоди з постачальниками. Працюємо також щодо закупівлі кріоциліндрів та кисневих станцій», — розповів Віктор Короленко.

За його словами, у лікарнях області перебуває 375 хворих на коронавірус. З них 181 особа отримує медичний кисень. Крім того, у закладах хворі отримують кисень за допомогою медичних концентраторів. Їх в області наявно 194.

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА