На Херсонщині за тиждень 121 медичний працівник захворів на COVID-19

Минулого тижня у Херсонській області на COVID-19 знову захвріла велика кількість медичних працівників. За період з 16 до 23 листопада зафіксовано 121 лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус серед медиків.

Станом на 23 листопада загальна кількість захворювань медичних працівників за час пандемії становить 755 осіб, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 8704 випадки захворювання на COVID-19.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області станом на 23 листопада на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 398 осіб. Тільки за вихідні до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 41 особу. 181 особа отримує медичний кисень. Крім того, у закладах хворі отримують кисень за допомогою медичних концентраторів. Їх в області наявно 194.

В області збільшили кількість ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою до 2 164. З них 1065 ліжок вже забезпечені медичним киснем, і наразі триває робота з дооснащення ліжкомісць.

Тож наразі в області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить  18,4%.

Зауважимо, що згідно з постановою уряду завантаженість ліжок у регіоні у більш як 50% – це один з критеріїв, який є передумовою для посилення карантину в межах регіону.

Останій час кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА