На Херсонщині за тиждень 124 медичних працівника захворіли на COVID-19

Минулого тижня у Херсонській області на COVID-19 знову захвріла рекордна кількість медичних працівників. За період з 9 до 16 листопада зафіксовано 124 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медиків.

Це новий антирекорд для Херсонщини. Станом на 16 листопада загальна кількість захворювань медичних працівників за час пандемії становить 634 особи, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 7126 випадків захворювання на COVID-19.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області станом на 16 листопада на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 405 осіб. Тільки за вихідні до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 31 особу.

Наразі відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в області становить 27,1% і цей показник кожного дня збільшується.

Зауважимо, що згідно з постановою уряду завантаженість ліжок у регіоні у більш як 50% – це один з критеріїв, який є передумовою для посилення карантину в межах регіону.

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА