На Херсонщині зафіксовано 11 088 випадків захворювання на COVID-19 – брифінг в ОДА

Вчора на Херсонщині знову новий антирекорд – 429 осіб захворіли на коронавірус. Про це сьогодні, 1-го грудня, під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області повідомив заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан.

Тож наразі в області 11 088 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

З них:

 • 5149 людей побороли недуг;
 • 5694 людини інфіковані COVID-19;
 • 245 людей померли.

Таким чином показник захворюваності на COVID-19 становить 307 на 100 тис. населення. У Херсоні 566 на 100 тис. населення, м.Олешки – 346, Голопристанський район – 362, В.Олександрівський район – 341 на 100 тис. населення.

Для оперативного виявлення коронавірусної хвороби та надання допомоги пацієнтам в області наявні:

 • 10 152 тест-системи для проведення ПЛР тестувань;
 • 2164 ліжкомісця для хворих на коронавірус.
  Наразі на лікуванні перебуває 496 хворих, зайнято 22,9% ліжок;
 • 1361 ліжко підключене до медичного кисню, це становить 62,9%.
  218 хворих отримують централізовано кисень;
 • В Херсонській обласній інфекційній лікарні та міській клінічній лікарні ім. А. і О.Тропіних будуються сховища для медичного кисню, які вміщуватимуть по 20 тонн кисню.

Всього в школах області захворіли на COVID-19 112 учнів та 138 вчителів і працівників шкіл. На самоізоляції 4609 учнів та 154 вчителі та працівники шкіл.

 • 40 загальноосвітніх закладів частково залишаються на дистанційній роботі;
 • Повністю на дистанційній роботі Чорнянська ЗОШ та Кам’янський заклад середньої освіти Каховського району, у Скадовському районі: Скадовська ЗОШ «Академія творчості», НВК «Академічна гімназія», Лазурненська ЗОШ та Благодатненська ЗОШ, а також Олешківські середня школа №4 та Комунальний заклад  «Олешківські гімназія».
 • Професійно-технічні заклади здійснюють навчання на змішаній формі;
 • На частковій дистанційній роботі залишаються 15 закладів дошкільної освіти.

Нагадую! В області працює Єдиний антикризовий штаб. Жителі Херсонщини, які через поширення коронавірусної хвороби COVID-19 опинилися в скрутних обставинах, можуть звернутися як з проханням отримати гуманітарну допомогу, так і з пропозиціями надати допомогу тим, хто цього потребує.

Вже оновлено контактні телефони та банківські рахунки. Їх розміщено на офіційному сайті Херсонської ОДА у розділі «Єдиний антикризовий штаб» та на сторінці ОДА у Фейсбуці.

Звертаємося до жителів Херсонщини:

Ситуація з COVID-19 в Україні вже наблизилась до критичної. Щоденно в країні фіксуються тисячі нових випадків захворювання.

Лікарі щодня рятують сотні хворих на COVID-19, усі працюють у посиленому режимі. Ми докладаємо зусиль для того, аби стримувати поширення хвороби в області.

Вплинути на темпи розповсюдження коронавірусу може кожен із нас. Потрібно лише дотримуватися встановлених у країні протиепідемічних правил та карантинних обмежень:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Бережіть себе та рідних!