На Херсонщині жінка віддала гадалці 255 тис грн

Мешканка с. Залізний Порт Голопристанського району по телефону «зняла порчу» і віддала за це всі свої заощадження. Наразі поліція встановлює особу зловмисниці, а за фактом шахрайства відкрите кримінальне провадження.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Оголошення про допомогу цілительки жінка знайшла в одній із херсонських газет. Заявниця сама зателефонувала за вказаним номером, відверто відповіла на поставлені питання та отримала від «віщунки» вердикт – на родину жінки наведена досить серйозна порча. Після цього цілителька запропонувала, звісно не безкоштовно, свою «допомогу». Жінка погодилася і впродовж місяця кількома транзакціями переводила на рахунок, вказаний знахаркою, гроші, що загалом склало 255 тисяч гривень. І лише зараз вона зрозуміла, що стала жертвою спритної шахрайки та звернулася до поліції.

За даним фактом Голопристанським відділенням поліції відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Поліцейські вживають заходи щодо встановлення особи цілительниці.

Шановні громадяни! Будьте більш обачні та попередьте своїх літніх батьків, родичів та сусідів про такий вид шахрайства. Не довіряйте незнайомцям, які пропонують будь-яку магічну допомогу, адже під виглядом цілителів і провісників діють шахраї.