На Херсонщині 2 дозу вакцини від COVID-19 отримали більше 12 тисяч людей

Про це вчора, 22 черня, на щотижневій селекторній нараді в Херсонській ОДА повідомив директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко.

Він зазначив, що наразі в області здійснено 57 786 щеплень, в тому числі 1 дозу отримали – 45 643 особи та 2 дозу – 12 143, визначених цільових груп на етапах Дорожньої карти:

«Нагадаю, цими вихідними  в області працювали 8 центрів масової  вакцинації населення, для роботи у яких було залучено 8 мобільних  бригад та провакциновано 755 людей.  Тож, я звертаюсь з проханням до всіх голів ТГ, активно та своєчасно інформувати населення  про роботу ЦВН, скласти відповідні графіки, аби всі охочі  мали змогу провакцинуватися».

Окрім того, станом на сьогодні, на Херсонщині визначено 93 пункти щеплень ЗОЗ первинного рівня та підготовлено 26 мобільних бригад, які щодня готові щепити до 4, 5 тис. осіб.

Також продовжують працювати 6 пунктів щеплень в амбулаторіях ПМСД для вакцинації громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Першу дозу вакцини вже отримало 7 людей.