На Херсонщині 36-річному чоловіку, який підозрюється у спробі вбивства свого брата, обрано запобіжний захід

Слідчим суддею Херсонського міського суду розглянуто клопотання слідчого поліції про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно 36-річного чоловіка, підозрюваного у спробі вбивства свого брата.

З матеріалів клопотання вбачається, що 14 жовтня опівночі підозрюваний, перебуваючи у себе вдома, в ході раптово виниклого конфлікту, кухонним ножем наніс два поранення в область грудної клітки та стегна своєму рідному брату. Про це повідомляє Online НК з посиланням на прес-службу суду.

Під час судового засідання підозрюваний повністю визнав свою причетність до злочину, однак зазначив, що наміру вбивати брата не мав. Пояснив, що квартира, у якій він проживає разом з братом та свою цивільною дружиною, належить його сестрі, яка перебуває за кордоном. Оскільки не має паспорту, офіційно не працевлаштований, однак останнім часом підробляє вантажником у приватного підприємця.

Захисник пояснив, що бійка між його підзахисним та потерпілим сталася на побутовому ґрунті, на даний час конфлікт вичерпано про що свідчить заява під потерпілого. Зазначив, що підозрюваний – єдиний годувальник родини, крім того має захворювання – виразку шлунку та потребує лікування, тому просив застосувати до нього більш м’який запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за адресою фактичного проживання.

Таким чином, вказана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 2, ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України – закінчений замах на вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій особі, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця, але кримінальне правопорушення не було закінчено з причин, які не залежали від її волі.

Ухвалою слідчої судді Радченко Г. А. підозрюваному було застосовано запобіжний захід у вигляді «тримання під вартою» строком до 10 грудня 2021 року , без права внесення застави.