На Херсонщині артилерія ЗСУ влаштувала масштабні маневри (відео)

Артилерійські підрозділи, що виконують бойові завдання неподалік адміністративної межі Херсонщини з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим, відпрацювали завдання з протидії морському десанту.

Про це редакції Online НК повідомили у службі зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, мета тренування бойових розрахунків гаубиць “МСТА-Б“ полягала у підтримці високого рівня навченості особового складу.

– Воїни-артилеристи тренувалися діяти за умов використання противником високоточних засобів ураження, відточували вміння маскування техніки та озброєння, орієнтування на місцевості, а також своєчасного висування на вогневі позиції, – наголосив командувач.

У той же час підрозділ артилерійської розвідки здійснював запуски штатних безпілотних літальних апаратів, пошук та виявлення цілей, а також надавав визначені координати вогневим розрахункам.

– Особлива увага у ході навчань приділялася питанням зміни вогневих позицій з подальшою готовністю до ведення бойової стрільби по визначених цілях, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!