На Херсонщині аварійні служби ліквідовують наслідки негоди

Вчора, 28 грудня, внаслідок виходу активного циклону на території Херсонщини спостерігалось значне ускладнення погодних умов. Тож у всіх районах області була організована робота необхідних служб, приведена в готовність наявна спецтехніка, а також аварійні бригади об’єктів критичної інфраструктури.

Зокрема, станом на першу половину вівторка було повністю забезпечено проїзд державними дорогами області та знято обмеження руху транспорту на всіх напрямках. На дорогах області для розчистки та посипки доріг було задіяно: 20 од. техніки та 26 працівників. В режимі чергування знаходились 31 од. техніки та 50 чоловік ДП «Херсонський облавтодор». Роботи проводились у всіх районах області.

Аварійні ситуації на газопроводах області відсутні. Наразі аварійні бригади АТ Херсонобленерго проводять відновлювальні роботи у 49 населених пунктах, де відсутня електроенергія.

Також з метою виявлення та надання допомоги незахищеним верствам населення і недопущення їх обмороження та загибелі розгортаються пункти обігріву, до яких вже звернулося 79 людей.

Окрім того, при обласній державній адміністрації діє оперативний штаб, до якого можна звернутись за телефоном (0552) 42-01-95.

Шановні водії! Будьте уважними та обережними за кермом! За можливістю, утримайтеся від подорожей автотранспортом на далекі відстані. Дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції, не перевищуйте швидкість, уникайте невідомих шляхів та ризикованих маневрів!

Шановні пішоходи‍! Будьте особливо обережним при переході вулиці під час ожеледиці, а також пересуваючись тротуарами. Під вагою льоду гілки дерев можуть ламатися й падати. Зверніть увагу на дахи будинків! Від падаючого снігу і бурульок можна отримати небезпечні травми й навіть загинути.

Людям похилого віку краще не виходити з дому без нагальної потреби.

Слідкуйте за прогнозом погоди та будьте обережними!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА