На Херсонщині благодійники дбають про літнє дозвілля сільської малечі

Вчора, 5 липня, до села Тягинка, що на Бериславщині, завітав Миколаївський цирк «Олександр». Величезне шатро, акробати, клоуни та циркачі – зробили все, аби влаштувати справжнє свято для малечі.

Зранку у населеному пункті вже з’явилось шатро, а веселі акробати запрошували всіх на виставу. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Загалом бажаючих переглянути неймовірне шоу виявилось понад 350 осіб, серед яких не лише діти, а й дорослі.

«Коли наші діти почули про те, що вони підуть до цирку, їх радості та щастя не було меж. Як би ви тільки знали, як вони чекали на цю виставу. Вони не один рік мріяли, аби такий захід був і в нашому невеликому селі. Ми безмежно вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», за здійсненні мрії та свято»,- жителі села Тягинка

А після вистави на присутніх очікував приємний сюрприз– повітряні кульки від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Щоденні справи, проблеми нікуди не дінуться, а наша малеча зростає. Хочеться, щоб дитинство для них запам’яталося, як найщасливіший період. Проте, це залежить від нас, адже ми з вами створюємо їх реальність. Давайте ж зробимо так, аби вони у майбутньому могли нам подякувати і запевнити, що наша робота не була марною”.