На Херсонщині благодійники долучились до сільської толоки

У селі Каїри, що входить до Горностаївської ОТГ Херсонщини, влаштували довгоочікувану толоку. Цього разу до ладу приводили сільську амбулаторію та територіальний центр.

До праці приєдналося близько 30 людей, яким за два дні вдалося пофарбувати та побілити всі необхідні елементи. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Підтримав працівників і Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» За його ініціативи було придбано та доставлено всі необхідні будівельні матеріали.

А після плідної роботи учасників пригостили смачним обідом.

«Ми вдячні представникам Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що долучилися до нашої толоки та надали необхідні будівельні матеріали! Сподіваємося на подальшу підтримку та співпрацю»,- учасники толоки у селі Каїри.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Це дуже добре, коли люди бажають привести населений пункт до ладу. Наша команда завжди підтримує такі ініціативи і готова допомагати! Пам‘ятайте, що ваша домівка не закінчується на дворі, тож долучайтеся до толок і робіть красу разом».