На Херсонщині благодійники допомогли учасникам АТО налагодити літній відпочинок

Благодійний марафон на 184 окрузі Херсонщини продовжується і сьогодні його щасливими учасниками стали члени громадської організації «Обєднання учасників АТО Нововоронцовського району».

За кілька днів від написання листа-прохання вони отримали будівельні матеріали: пластик, трубу та трап. Ці матеріали необхідні для ремонту душової кімнати в будинку відпочинку призначеного для учасників ООС, що на Арабатській Стрілці. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

«Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» – вірний помічник і союзник нашої організації. Це саме ті люди, які завжди готові прийти на допомогу, виконати наше прохання і забезпечити всім необхідним. Ми безмежно вдячні, що і цього разу вони не пройшли повз нашої проблеми і за лічені дні придбали будівельні матеріали», – дякує голова ГО «Обєднання учасників АТО Нововоронцовського району» Олександр Юсупов.

Незабаром душова кімната буде відремонтована, що покращить умови відпочинку.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Військовослужбовці боронять кордони нашої держави на Сході та роблять усе можливе, аби ми могли жити під мирним небом! Тож без жодних «але» ми маємо їм завдячувати і не лише словами, а й діями, які зроблять їх життя комфортнішим і дійсно покажуть, що ми піклуємося про них».