На Херсонщині благодійники організовують безкоштовні медогляди обласними фахівцями

Вчора, 29 червня, до села Потьомкине Високопільської ОТГ завітали херсонські фахівці, аби провести безкоштовні медичні огляди місцевого населення. Акція проводилась у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

Прийом відбувався за всіма правилами у місцевій амбулаторії. Про це повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

За кілька годин лікарю-кардіологу та лікарю-невропатологу вдалося оглянути, надати фахові рекомендації та за потребою виписати рецепти понад 40 пацієнтам, серед яких не лише жителі села Потьомкіне, а й Високопілля, Добрянки, Костирки.

«Їхати до Високопілля значно ближче, ніж до Херсона. Тож, як тільки ми дізналися про безкоштовні медичні огляди, відклали свої справи і вже зранку стояли на порозі амбулаторії. Ми приємно вражені ставленням та професіоналізмом лікарів! Сподіваємося і на подальшу турботу про нас від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», – діляться жителі села Добрянка.

Програма «Поряд» заснована Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» і діє на території 184 округу вже кілька років поспіль. Традиційно напередодні візиту лікарів представники Благодійного Фонду провели роз’яснювальну роботу та створили онлайн- запис.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Наша команда отримує від місцевих мешканців листи-прохання щодо забезпечення їх систематичними безкоштовними медичними оглядами! Складено графік, тож намагаємося зробити так, аби маленькі населені пункти не були позбавлені такої необхідної для них послуги! Будьте всі здорові!».