На Херсонщині благодійники організовують безкоштовні медогляди обласними фахівцями

Вчора, 15 червня, до смт Велика Лепетиха завітали херсонські фахівці, аби провести безкоштовні медичні огляди місцевого населення. Акція проводилась у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

За кілька годин активної роботи у приміщенні Благодійного Фонду лікарю-кардіологу вдалося прийняти та надати фахові рекомендації 34 пацієнтам, а лікарю-невропатологу – 31. Про це повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

Вже традиційно напередодні приїзду лікарів представники Фонду провели інформаційно-роз’яснювальну роботу та онлайн-запис. Що допомогло уникнути масового скупчення.

«Ми вже звикли, що херсонські медики систематично навідуються до нашого населеного пункту. І огляд, і консультація, і рекомендації медикаментів за доступними цінам. Це для всіх нас дуже зручно, тож ми дякуємо Благодійному Фонду і сподіваємося на подальшу допомогу»,- розповідають жителі смт Велика Лепетиха.

Голова одноіменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «У всіх населених пунктах 184 округу медиків завжди зустрічає багато людей, які потребують допомоги. Це доводить, що жителі дійсно потребують якісної, а головне безкоштовної медичної допомоги. Ми продовжуємо організовувати такі виїзди, тож за потребою обов’язково звертайтеся!»