На Херсонщині благодійники організували весняну толоку

Вчора, 15 травня, у Великоолександрівському районі Херсонщини на території Недогірського лісу відбулося масштабне прибирання за підтримки Великоолександрівської селищної ради та Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

Повернути гарний та головне чистий краєвид лісовій ділянці зібралося понад 100 місцевих жителів. Також до толоки долучилися працівники Великоолександрівського лісгоспу. Про це йдеться на офіційній сторінці Фонда у соціальній мережі.

«Це одне з найбільш популярних місць у нашому районі. Адже тут можна затишно та весело провести час усією родиною. Але нажаль, чим більше тут відпочивають людей – тим більше з’являється сміття. Одному прибрати усе звісно не можна. Тому я дякую Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що організували громаду і провели такий захід», – розповідає жителька смт Велика Олександрівка Ксенія Береза.

Завдяки злагодженій праці та неабиякому бажанню за 4 години роботи вдалося прибрати величезну територію, зокрема навколо табору «Орлятко» та «кучургани». Скло, пластмасові пляшки, паперові обгортки – загалом назбиралося понад 50 мішків сміття, яке було вивезено на місцеве сміттєзвалище.

По завершенню усіх учасників толоки очікував смачний плов, салати зі свіжих овочів та солодощі.

«Ми прагнемо, аби ця ініціатива привернула увагу якомога більшої кількості людей до проблеми засміченості навколишнього середовища. Адже найчастіше, після відпочинку на природі люди не прибирають за собою. А сміття накопичується й при розкладанні отруює повітря, ґрунт та воду. Тому ми сподіваємося, що після таких спільних заходів люди будуть більше цінувати природу нашої Херсонщини», – наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.