На Херсонщині благодійники підтримали змагання юних шахістів

У смт Високопілля відбувся дебютний шаховий турнір за Кубки «Ну, Заєць, постривай!». Вони присвячувалися 30-річниці Незалежності України, 20-річчю Федерації шахів Високопільщини, 50-річчю виходу на екрани серії мультику «Ну, постривай!».

Цього разу за звання найкращого шахіста з отриманням головного призу визвалися боротись 13 юнаків та дівчат. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Підтримав проведення змагань і Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». За його ініціативи було придбано медалі, кубки та грамоти.

Боротьба між учасниками велася запекла, адже кожен з них має гарну підготовку. Та попри це вдалося визначити найкращих. Першість серед хлопців отримав Данило Мануйленко, а ось серед дівчат – Єлизавета Пірогова.

Дітям з багатодітних сімей і сиротам вручили від Фонда підручники з шахів. Особливо дітей порадували смачні подарунки.

«Ми у захваті, що маємо можливість систематично проводити турніри з шахів і тим самим розвивати юне покоління. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за систематичну підтримку і допомогу», – розповідають місцеві жителі смт Високопілля.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Наша команда завжди виступає «за»фізичний та розумовий розвиток дітей. Ми хочемо, аби кожен з них мав захоплення, розвивав його. І можливо у майбутньому саме це захоплення стане професійною діяльністю. Тож розвивайтеся далі, юні шахісти, а ми підтримаємо».