На Херсонщині благодійники підтримують двомісячник чистоти та благоустрою

На Херсонщині триває двомісячник чистоти та благоустрою. Вчергове до такої акції долучилися і місцеві жителі смт Нововоронцовка. Близько 60 осіб зібралися гуртом, аби привести території дитячих майданчиків до ладу.

Вже традиційно прибирання не обійшлося без представників Благодійного Фонду «НАМ ТУТ ЖИТИ!». За рахунок Фонду було придбано фарбу для тренажерів, кісточки, вапно та рукавички, повідомляє Online НК.

«Ви лише погляньте, як змінилися наші дитячі майданчики. Тепер любо прогулятися з малечею. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», що надали нам необхідні матеріали для суботнику, а також долучилися до процесу прибирання»,- розповідають жителі смт Нововоронцовка.

А зусиллями працівників СТОВ “Птахівник” та Нововоронцовської селищної ради покошено траву на двох майданчиках та вивезено сміття.

До того ж, майданчик по вулиці Чкалова встановлено Благодійним фондом Ігоря Колихаєва.

Після активного прибирання місцеві зібралися гуртом і влаштували пікнік.

«Ми та наші представники завжди за чисте довкілля! Такими спільники суботниками з людьми хочемо показати, що кожен з нас має дбати про навколишнє середовище. До того ж, спільні суботники можливість більше поспілкуватися один з одним та корисно провести час»,- наголошує Голова однойменної з Фондом партії Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” Геннадій Лагута