На Херсонщині благодійники підтримують сільські аматорські колективи

Вчора у селі Одрадокам’янка, що на Херсонщині, було гучно – вітали вокальний ансамбль «Кам’янчаночка». Нещодавно місцеві таланти відвідали Всеукраїнський фестиваль народної пісні «Системний драйв» в Очакові, де завоювали перше місце.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

«Участь у Всеукраїнских фестивалях – річь затратна, тож наш колектив завжди потребує фінансової допомоги та підтримки. Нам дуже було приємно, коли Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» відгукнувся на наше прохання і виділив кошти на трансфер до місця проведення. Ми хочемо прославляти наш край, тож сподіваємося й на подальшу підтримку», – розповідають учасники вокального ансамблю «Кам’янчаночка».

За сприянням старостату Тягинської ОТГ кожен учасник ансамблю отримав грамоти, а від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» сертифікат на покриття фінансових витрат.

Після урочистостей на всіх очікувала яскрава вистава Миколаївського цирку «Олександр». Всіх бажаючих розважали акробати, справжні клоуни та веселі герої.

До перегляду долучилося 400 осіб, серед яких і жителі сусідніх населених пунктів. І за традицією представники Благодійного Фонду вручили усім бажаючим повітряні кульки.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Наша Херсонщина багата на талановитих людей. І якщо у місті простіше заявити про себе, то ось у маленьких селах проблем куди більше. Аби у таких людей була можливість розвиватися та прославляти наш край, – необхідно підтримувати їх та допомагати. Ми систематично акцентуємо на цьому увагу, тож долучайтеся і ви!».