На Херсонщині благодійники продовжують організовувати весняні толоки

Вчора, 18 травня, у селищі міського типу Біла Криниця Великоолександрівської громади Херсонщини відбулася масштабна толока.

За мету громада поставила перед собою завдання впорядкувати одразу кілька локації: міський цвинтар, пам’ятник загиблим односельчанам і територію дитячого майданчика, розташованого поруч. Про це йдеться на офіційній сторінці Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» у соціальній мережі.

«Ви тільки подивіться, як тут гарно нині. А це лише початок роботи! Дякую Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за організацію такого заходу. Мені здається, що такі ініціативи не просто сприяють наведенню ладу довкола нас, але й значно зближують людей», – ділиться жителька смт Біла Криниця Олена Залевська.

До заходу долучилося чимало місцевих жителів, серед них селищний голова Валерій Чумаченко та учасниці народного ансамбля «Криничанка». Вони зазначають, Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» забезпечив громаду усіма необхідними матеріалами та інструментами. Зокрема, було надано 50 кг вапна, банки з фарбою і дошки для майбутніх лавок.

Крім того по закінченню прибирання усіх учасників очікував італійській обід з піцою.

«Ми проводжуємо проводити низку толок по всім громадам Херсонщини. Поза увагою не залишиться жоден населений пункт. Адже такі заходи вкрай важливі. В першу чергу, це привертає увагу до проблеми забруднення навколишнього середовища і нагадує, що «дім» не закінчується власною оселею. А по-друге, спільна справа об’єднує людей різного віку та соціального статусу», – наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.