На Херсонщині благодійники придбали екіпірування для футбольного клубу

Футбольний клуб «Нововоронцовський» став володарем нових 17 комплектів спортивної форми. Кожен комплект складається з шортів, футболки та гетрів. А задля відмінності нововоронцовських футболістів від інших команд, на кожній футболці наявна індивідуальна символіка.

Це сталося за сприяння Благодійного Фонду «НАМ ТУТ ЖИТИ!», повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

«Ми і не сподівалися, що на наше звернення так миттєво відреагують і вже за місяць у наших футболістів буде нова спортивна форма. Це дуже важливо, коли є такі люди як представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадій Лагута. Вони завжди допомагають і не тільки словом, а й ділом», – розповідає голова Нововоронцовської ОТГ Володимир Марчук.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Футбол – найпопулярніша гра в світі. І наші спортсмени – це наша гордість, які прославляють свій край далеко за його межами. Тож, ми маємо підтримувати їх та допомагати у всіх починаннях. І нехай це буде просто інвентар чи форма, але для них це важливо. Ми за те, аби кожен житель Херсонщини, який має бажання, займався спортом та ввів активний спосіб життя».