На Херсонщині благодійники сприяють розвитку дитячого футболу

Команда Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» продовжує марафон добрих справ на Херсонщині. Цього разу до лав щасливчиків потрапили юні любителі футболу з смт Велика Олександрівка.

Жителі 4 вулиць Запорізька, Заводська, Паркова та Таврійська написали колективне звернення до представників Фонду з проханням виділити фінансову допомогу на облаштування спортивного майданчику для дітей. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Фонд підтримав місцевих жителів – було придбано та вручено металеві матеріали, що необхідні для оновлення футбольного поля, а саме встановлення нових воріт.

«Представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», ви – прекрасні люди, які попри буденні проблеми завжди готові прийти на допомогу. Наші діти неймовірно задоволені, що відтепер вони матимуть можливість по-справжньому грати у футбол»,- дякують жителі смт Велика Олександрівка.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Ми завжди готові підтримати ініціативи, які будуть корисними і розвиватимуть громаду. Тож, відмовити жителям смт Велика Олександрівка ми не змогли. Сподіваємося, що ці футбольні ворота довго служитимуть для юних спортсменів Великої Олександрівки».