На Херсонщині благодійники влаштували циркову виставу для сільської малечі

Вчора, 30 червня, попри негоду, до смт Калинівське, що поблизу Великої Олександрівки, завітав Миколаївський цирк «Олександр». Величезне шатро, акробати, клоуни та циркачі – зробили все, аби здивувати малечу.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Новина про приїзд цирку настільки зацікавила дітей та їх батьків, що вони завітали із сусідніх населених пунктів: Бобровий Кут, Новополтавка, Мала Сейдеменуха, Краснолюбецьке, Сухий Ставок. Навіть організували підвіз дітей на шкільних автобусах.

«Циркова вистава – неймовірний подарунок нашим дітям! Вони настільки щасливі, що нарешті потрапили до цирку і змогли познайомитися зі справжнім клоуном, фокусниками та акробатами. Це те, що запам’ятається з дитинства на все життя! Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», ми завдячуємо вам за систематичну підтримку та усмішки на обличчях нашої малечі», – діляться жителі смт Калинівське.

І традиційно після вистави представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» вручили всім бажаючим повітряні кульки.

«Ми розуміємо, що жителям віддалених сіл, а особливо дітям, не вистачає неймовірних емоцій та яскравих вражень. Ми бачимо, як розквітають вони, завітавши чи то на фестиваль, чи то на циркову виставу. Це мотивує нашу команду працювати далі, робити якомога більше добрих справ» -, наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.