На Херсонщині благодійники забезпечили спортивним інвентарем дошкільний заклад

Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута оперативно відреагували на звернення керівництва Комунального закладу ясла-садка №2 «Квіточка» Горностаївської селищної ради Херсонщини та подарували сучасний спортивний інвентар.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

На сьогодні у дошкільному навчальному закладі виховуються близько 150 дітей, віком від 3 до 6 років. Більшу частину часу малеча проводить саме на ігрових майданчиках. Тож нові гімнастичні мати, дуги для підлізання, обручі і лавка гімнастична допоможуть зробити дозвілля більш різноманітним, цікавим та насиченим.

«Спорт– це невід’ємна складова виховання наших дітей. Адже це розвиток як фізичних якостей, так і духовно-моральних цінностей. Під час змагань чи ігор малеча вчиться працювати в команді, бути комунікабельними та у разі програшу не піддаватися негативним емоціям. Тому я дякую від імені усіх батьків та вихователів нашого закладу Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за таку своєчасно та доцільну допомогу», – розповідає завідуюча ясла-садка №2 «Квіточка» Світлана Зіняк.

«Наша команда підтримує всім відомий крилатий вираз «У здоровому тілі – здоровий дух», тому ми переконані, що любов до спорту має прививатися з ранніх років. І важливу роль у цьому грає саме дитячі садки. Тож вони повинні мати оснащені сучасні і безпечні майданчики, спортивні зали», – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.