На Херсонщині через негоду циркову виставу для малечі провели в будинку культури

До села Давидів Брід Великоолександрівської ОТГ завітав миколаївський цирк-шапіто «Олександр», який подорожує та дає безкоштовні вистави в усіх населених пунктах Херсонщини в рамках ініціативи Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голови однойменної з Фондом партії Геннадія Лагути.

Зазначимо, що ні артистів, ні глядачів не злякали раптові погодні зміни, зокрема пориви сильного вітру не дали змоги встановити шатер. Тож разом з керівництвом села було прийнято рішення перенести виставу до місцевого будинку культури. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Зміна локації не вплинула на яскравість та насиченість програми – творча трупа виступила на всі 100% та зірвала справжній шквал аплодисментів.

Загалом цирк у селі Давидів Брід побачило близько 400 людей. Адже окрім місцевих жителів на виставу приїхали і гості з сусідніх населених пунктів Іщенка, Брускинське, Білогірка.

«Із закінченням літа – пора відпочинку та веселощів не закінчилася. Адже до нашого села завітав такий довгоочікуваний цирк! Тому не дивно, що одразу після школи діти гайнули до вагончиків артистів. Нам ледве вдалося вмовити їх зайти додому, аби повечеряти та вдягтися тепліше на вечірню виставу. Це чудова та необхідна ініціатива. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з Фондом партії Геннадію Лагуті за втілення мрій наших дітей!», – ділиться староста Давидів Брід Олексій Дорошенко.

«Незважаючи на вже довгий час існування ініціативи та чималу кількість охоплених сіл, селищ та міст – ще не вся громада Херсонської області мала змогу відвідати безкоштовні вистави чудової циркової трупи. Тому наша команда вирішила продовжити її реалізацію допоки це будуть дозволяти погодні умови. Ми прагнемо, аби якомога більше дітей та дорослих мали змогу отримати позитивні емоції!», – наголоси голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.