На Херсонщині циркові акробати та клоуни розважають сільську малечу

Миколаївський цирк-шапіто “Олександр” продовжує мандрувати населеними пунктами Херсонщини. Вчора, 7 липня, черговою зупинкою циркової трупи стало село Високе Тягинської ОТГ.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Циркові вистави в області проходять за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути.

Яскравий намет артисти розгорнули попри дрібний дощ та продемонстрували свою програму понад 350 глядачам.

“Не передати словами, як ми вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за таку чудову ініціативу. Адже цей день перетворився у справжнє свято для наших дітей. Особливо нині, коли в нашому регіоні не вщухають дощі і малеча вимушена сидіти по домівках”, – розповідає жителька с.Високе Наталія Нестеренко.

Зокрема номери повітряних гімнастів, акробатів та іллюзіоніста не залишилися без гучних оплесків і щирого здивування малечі. А ось виступ клоуна взагалі затягнувся, адже діти не хотіли відпускати його зі сцени.

“Ми прагнемо аби наші діти, незалежно від того де вони проживають, мали рівний доступ до різноманітних культурно-розважальних заходів. Адже споглядання виступів театральних, циркових, музичних чи танцювальних колективів це не тільки запорука гарного настрою малечі, а ще й вагомий внесок у всебічний розвиток особистості!”, – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.