На Херсонщині для сільської малечі влаштували циркову виставу

Сьогодні, 28 червня, до смт Велика Олександрівка, що на Херсонщині, завітав Миколаївський цирк «Олександр», аби розвеселити маленьких жителів та подарувати незабутні враження.

Вже з самого ранку у центрі населеного пункту був розміщений шатро, а акробати запрошували на виступ. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Захід пройшов за підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з фондом партією Геннадія Лагути.

Переглянути на справжнього клоуна, акробатичні номери та шоу зібралося понад 500 людей, серед яких не лише малеча, а й дорослі люди. Після перегляду на всіх присутніх очікували подарунки від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» у вигляді повітряних кульок, а також розважальна програма.

«Те, що відбувалося у нашому населеному пункті – щось неймовірне. Музика, яскраве шоу і саме головне – щасливі, усміхнені діти. Про таку виставу на літніх канікулах наша малеча могла лише мріяти. Тож дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за можливості»,- діляться батьки з Великої Олександрівки.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Літо для дітей – пора відпочинку та розваг. Тож, чому б не подарувати їм нові емоції, які запам’ятаються назавжди. Як бачимо, циркові вистави збирають цілі аншлаги у селах. А це означає, що людям не вистачає позитивних емоцій. Тож наша співпраця із творчою командою Миколаївського цирку “Олександр” триватиме і надалі!»