На Херсонщині із 10 запланованих об’єктів «Великого будівництва» завершено 5

Цьогоріч в Херсонській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» здійснюється будівництво (реконструкція) 10 об’єктів: 2 шкіл, 2 дитячих садочків, 4 стадіонів, 1 закладу медицини та 1 проєкту соціальної інфраструктури.

Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

На 8 об’єктах завершення виконання будівельних робіт заплановано у поточному році, а на 2 об’єктах будівельні роботи будуть продовжуватися у наступному році.
Наразі завершено виконання будівельних робіт на 5 об’єктах. Це:

  • 2 дитячі садочки (смт Іванівка, м. Херсон);
  • 2 спортивні стадіони (с. Чорнобаївка, м. Таврійськ),
  • 1 проєкт соціальної інфраструктури (ЦНАП у м. Нова Каховка).

Заступник директора Департамент розвитку територій Віталій Караваєв відзначив, що роботи у школах смт Каланчак та с. Нова Збур’ївка, які планувалося завершити до початку 2021/2022  навчального року, не завершено з об’єктивних причин, які виникли під час будівництва та пов’язані із внесенням змін до проєктно-кошторисної документації.

Однак замовником, технічним наглядом та підрядними організаціями були вжиті всі необхідні заходи для того, щоб навчальний процес у межах закладу розпочався вчасно, а будівельні роботи не заважали навчальному процесу. Доступ до частини будівлі та прилеглої території, де тривають роботи, обмежений для учнів та персоналу освітніх закладів.

Крім того, заступник директора Департамент розвитку територій Віталій Караваєв зазначив, що наразі продовжуються роботи на 5 об’єктах: 2 школах, 2 стадіонах та 1 медичному закладі.