На Херсонщині команда аграріїв-однодумців вирішує соціальні потреби села (відео)

Агропідприємство «Злато Таврії» успішно працює у Бериславському районі, спеціалізуючись на вирощуванні зернових та олійних культур.

Підприємство засноване у 2004 році. За цей час в колективі сформувалась команда однодумців — тих, хто любить працювати на землі та відданий їй, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальних мережах.

«Лише команда однодумців може ставити перед собою амбітні цілі та їх успішно реалізовувати», – розповідає в інтерв’ю Ігор Йосипенко, керівник агропідприємства «Злато Таврії».

Згадує також Ігор Васильович, як все починалося, як він став тим, хто успішно працює на землі.

«Мій прадід по материнській лінії, як називали їх у радянські часи, був куркулем. Сьогодні ми називаємо їх просто господарями на землі. Він обробляв близько 10 000 га землі. Коли радянська влада відбирала все це у власника, вони поїхали вивчати російську мову до Сибіру. Я більш ніж впевнений, що коріння, зерно, любов до землі та сільського господарства перейшло мені з генами від прадіда, діда і батька, який все життя пропрацював механізатором в сільському господарстві. Ще зі школи я працював на землі.

Тому для мене тема сільського господарства є рідною», – підкреслив Ігор Йосипенко в інтерв’ю.

Важливо, що у його команди управлінців є усвідомлення — аби бути успішним, треба весь час навчатися, втілювати нові технології, співпрацювати з науковцями.

«Співпраця з науковцями дає нам можливість планувати врожайність, швидко реагувати на природні виклики та утримувати лідируючі позиції в агросекторі», – додає Ігор Йосипенко.

Отримав фахову освіту Ігор Йосипенко в Херсонському Аграрно-Економічному університеті.

Нині навчається в аспірантурі, пише наукову роботу на тему «Впровадження елементів біологізації при вирощуванні гречки в умовах зрошення півдня України».

«Моя наукова тісно переплітається з напрямком роботи нашого підприємства, бо лише, підкріплюючи теоретичні знання практичними, ми рухаємось вперед», – розповідає Ігор Йосипенко.

Агропідприємство «Злато Таврії» є базовим для Милівської громади, тому постійно є взаємодія у підтримці закладів освіти, медицини, розвитку інфраструктури.

Так, з’явився сучасний спортивний майданчик, сучасна дорога в селі і до села Республіканець, де знаходиться «Кам’янська Січ», капітально відремонтовані мостові переходи Новокаїрської та Милівської балок.

«Відновлення мостів і доріг сьогодні в пріоритеті. Саме з цього розпочинається розбудова сучасної громади, саме за цим майбутнє мешканців села. Я як депутат останні шість років працюю саме над цим і надалі працюватиму над розвитком інфраструктури, над відродженням села.

Я завжди кажу: Україна знаходиться в селі, де ми живемо та працюємо, а не в мегаполісі», – розповідає в інтерв’ю Ігор Йосипенко, керівник агропідприємства «Злато Таврії».

Агропідприємство «Злато Таврії» — соціально відповідальна компанія, яка постійно розвивається, а також прагне того, аби покращувалася інфраструктура в сільській місцевості, в громадах.