На Херсонщині можливо отримати додаткову дозу вакцини проти COVID-19

Про це вчора, 21 грудня, під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області повідомив заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко.

Він зазначив, що люди з рядом важких хвороб, у яких міг не сформуватися належний імунний захист після двох доз вакцини проти COVID-19, можуть отримати додаткову дозу вакцини через 28-90 днів після другої, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися.

Отримати додаткову дозу вакцини можуть люди:

  • з різними видами раку крові,
  • з ВІЛ-інфекцією,
  • після трансплантації органів, трансплантації стовбурових клітин,
  • після хіміотерапії або променевої терапії тощо.

Щоб отримати додаткову дозу, треба звернутися до свого сімейного або профільного лікаря.

ЗВЕРТАЮСЬ ДО ЖИТЕЛІВ ХЕРСОНЩИНИ!

Найважливіше, що може зробити кожна людина для захисту від тяжкого перебігу коронавірусу – це пройти повний курс вакцинації. Це особливо важливо для груп ризику, таких як люди старше 60 років і тих, у кого є супутні захворювання.

Виконання рекомендацій МОЗ допоможе зробити новорічні свята більш безпечними та радісними:

  1. Якомога швидше пройдіть повний курс вакцинації.
  2. Використовуйте заходи індивідуального захисту, зберігайте фізичну дистанцію з людьми на відстані не менше 1 метра, уникайте скупчення людей, слідкуйте за чистотою рук.
  3. Зробіть зустрічі якомога безпечнішими. За можливості, зустрічі і святкові заходи з людьми, з якими ви не живете постійно, проводьте на відкритому повітрі.
  4. Утримайтеся від подорожей, якщо ви в групі ризику. Також рекомендуємо відкласти поїздки до регіонів, в яких фіксується високий рівень поширення коронавірусу.
  5. Дізнавайтеся інформацію з надійних джерел.