На Херсонщині минулої доби найбільшу кількість інфікованих COVID-19 виявили у Новокаховській ОТГ

Станом на 10 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 17 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 6 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 19 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 6 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан чотирьох хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще двоє новокаховчан, які були госпіталізовані з пневмонією, переведена з терапевтичного до інфекційного відділення. У них тест показав інфікування на COVID-19. Стан хворих середньої важкості.

За добу трьох хворих на пневмонію новокаховчанина госпіталізовано до терапевтичного відділення з діагнозом пневмонія.

Вчора з лікарні виписався новокаховчанин, що перехворів на COVID-19, з терапевтичного відділенн – дві людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1050 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 10 серпня на обліку перебуває 27 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1034 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!