На Херсонщині нова автомагістраль з’єднала Милівську громаду воєдино

Голова Милівської територіальної громади Херсонщини Олег Яхнієнко подякував депутату Херсонської обласної ради Ігорю Йосипенку за лобіювання інтерсів громади у створені соціальної інфраструктури в селі та ремонт доріг.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

«Ігор Иосипенко допоміг з ремонтом Новокаїрськоіта Милівськоі мостових переходів траси «Берислав-Мар’янське». Переїхати їх було неможливо.
Велика подяка депутату Херсонської обласної ради Ігорю Иосипенку. Саме він лобіював наші інтереси. На кожній нараді та на кожній сесії він порушував це питання та підкреслював, що це дорога державного значення і її потрібно впорядкувати. Зараз закінчують ремонт на нашому відрізку — трасі T-0403.
Тепер до райцентру можна дістатись за 15-20 хви-лин.
Ця дорога з’єднує всю нашу територіальну громаду—від Новокаір до Дудчан. Вона в ідеальному стані.
З 2015 року, коли Ігор Васильович став депутатом Херсонської обласної ради, за його підтримки (але працював також і наш фінансовий ресурс) було створено пункт швидкої допомоги, новий стадіон зі штучним покриттям, перекрито покрівлю Будинку культури.
Ігор Иосипенко сприяв тому, щоб нас почули.
Завдяки його наполегливості ми разом змогли все це зробити. Він також допомагав нам сформувати територіальну громаду, адже довго не хотіли визнавати, що ми можемо бути самостійною окремою структурою. Разом було зроблено великий обсяг роботи.
Ця людина у нас проживає, працює та сприяє розвитку території. Тому без вагань я голосуватиму за нього».
🇺🇦УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОЖУТЬ🇺🇦