На Херсонщині обласні фахівці пpoвели мeдoгляди сільського населення

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Вчора, 13 липня, нагода безкоштовно перевірити своє здоров‘я видалась жителям смт Горностаївка та села Каїри.

Вже традиційно всіх бажаючих приймали лікар-кардіолог Роман Бондаренко та лікар-невропатолог Владислав Наумич. За кілька годин вони оглянули та надали кваліфіковану допомогу понад 50 пацієнтам. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в  соціальній мережі.

Медогляди відбуваються у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Як зазвичай, прийом відбувався безкоштовно.

«Так вийшло, що у мене раптом погіршилося самопочуття, і терміново необхідна консультація лікаря-невропатолога, а мій у відпустці. Як я була рада, що саме у цей день Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» організував приїзд медиків з Херсона. Мене не тільки проконсультували, а й перевірили інші органи»,- розповідає жителька смт Горностаївка Марія Кирпота.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Ми проводимо безкоштовні огляди задля того, аби люди мали змогу перевірити стан свого здоров‘я і у разі виявлення хвороби неодмінно приступили до лікування. Тож, дорогі жителі 184 округу, намагайтеся не нехтувати такою можливістю і своєчасно звертайтеся до лікаря. Всім здоров‘я!»