На Херсонщині обласні фахівці провели медичне обстеження сільського населення

У рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», до Малої Лепетихи завітали херсонський лікар-кардіолог та лікар-невропатолог, аби провести безкоштовний медичний огляд.

Традиційно прийом відбувався у сільській амбулаторії. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

За кілька годин активної роботи медикам вдалося поспілкуватися та оглянути близько 50 пацієнтів. За потребою лікарі надали ще й фахові рекомендації.

Аби уникнути скупчення, представники Благодійного Фонду провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу, а також онлай-запис.

«Ми розуміємо, що лікарів необхідно відвідувати систематично, але ж за такої погоди їхати до міста, аби перевірити стан свого здоров’я, немає ні сил, ні бажання. Тож вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за піклування про нас і підтримку»,- розповідають місцеві жителі с. Мала Лепетиха.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Здоров‘я – понад усе, особливо у часи пандемії COVID-19. Не чекайте, коли щось заболить! Перевіртесь вже зараз, аби за потреби вчасно отримати лікування чи переконатися, що ви не потребуєте допомоги!».