На Херсонщині обрано керівні органи торгово–промислової палати

Вчора, 3 червня, голова облдержадміністрації Сергій Козир зустрівся із представниками Херсонської торгово–промислової палати. Зокрема, під час наради вони обговорили головні напрямки стратегічного партнерства та пошук ресурсів взаємодії. 

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Як зазначив Сергій Козир, дуже показово, що основним завданням як обласної державної адміністрації, так і ТПП, є створення сприятливих умов для підприємницької діяльності:

«Обласна державна адміністрація співпрацює з Херсонською торгово-промисловою палатою вже багато років. Я знаю, що нещодавно відбулася важлива подія, було обрано керівні органи Палати. І мені приємно, що одноголосно члени Палати підтримали кандидатуру і знову обрали на посаду Президента ХТПП Вікторію Остроумову. Вітаю Вас із призначенням та бажаю продуктивної праці у напрямку економічного розвитку регіону, оптимізму та здійснення планів».

У свою чергу Вікторія Остроумова зазначила, місія ТПП полягає у підтримці підприємницької ініціативи, спрощенні міжнародного партнерства та сприянні розвитку потенціалу компаній регіону:

«Серед членів нашої Палати  не лише представники бізнесу, а й громадських організацій, бібліотек, сільського господарства і багато інших. Тож, такий тандем і дозволяє нам розвиватися у різних сферах економіки. Торгово-промислова палата  і у 2021 році продовжує реалізувати низку важливих проєктів. А ще, для зручності наших клієнтів Херсонська ТПП відкрила відділення у районному центрі Херсонської області – м. Скадовськ».

Також під час наради обговорили впровадження програми розвитку харчової та переробної галузі Херсонської області на 2020-2025 роки, розвиток державно-приватного партнерства, сприяння залученню інвестицій, осучаснення освітньо-професійних програм університетів Херсонщини та просування продукції херсонських товаровиробників на зовнішні ринки.