На Херсонщині оновлено склад молодіжної ради при облдержадміністрації

У Херсонській обласній державній адміністрації сформовано нову молодіжну раду. До її складу ввійшли представники молодіжних рад міських, селищних та сільських громад Херсонщини та інститутів громадянського суспільства, активні громадські діячі.

З вітальним словом на установчих зборах виступив начальник управління фізичної культури, молоді та спорту ОДА Віталій Вибранський.

Розуміючи важливість реалізації молодіжної політики для розвитку регіону, вирішення питань соціально-економічного, культурного, національно-патріотичного життя Херсонщини, і надалі планується долучати молодь до участі в розробленні та виконанні програм у молодіжній сфері, реалізації державної політики на регіональному рівні.

До членства в оновленому складі молодіжної ради долучилися представники локальних молодіжних рад, інститутів громадянського суспільства, ініціативних груп, які займаються розвитком молодіжної політики, а в першу чергу, які ініціюватимуть і адвокатуватимуть інтереси молоді в межах регіону. Молодіжна рада при обласній державній адміністрації має на меті реалізовувати тренінгові і навчальні програми для ініціативних груп щодо створення молодіжних рад на місцях і ефективної реалізації їх участі житті малих громад.

Отже, процедурою рейтингового голосування за кандидатів на членство було затверджено новий склад молодіжної ради, головою якої обрали Катерину Білоконь (голова правління БТ «Центр суспільних програм»), заступником голови обрано Ксенію Карпіну – (проектний менеджер Установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції»), секретарем ради – Анну Свинаренко (регіональний представник волонтерського руху «Будуємо Україну разом»).

На завершення зборів члени новообраної молодіжної ради Херсонщини обмінялася своїми ініціативами та ідеями нових проектів для розвитку молодіжної політики на Херсонщині.

Молодіжна рада при Херсонській обласній державній адміністрації – це консультативно-дорадчий орган, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів обласної держаної адміністрації та молоді Херсонської області, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства.

Вітаємо новий склад молодіжної ради  та бажаємо успіху в починаннях на благо Херсонщини!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА