На Херсонщині перевірили бойову готовність підрозділів протиповітряної оборони (відео)

На одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області, на виконання наказу командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, тривають навчання підрозділів протиповітряної оборони, що несуть бойову службу на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача, бойові обслуги зенітно-ракетних комплексів та розрахунки зенітних установок під час тактико-спеціальних навчань намагаються уникати шаблонності та діяти непередбачувано для умовного противника. Але водночас усі заходи бойової підготовки відпрацьовуються в умовах, максимально наближених до бойових.

− Для військовослужбовців під час тренувань завжди в нагоді досвід, набутий під час участі в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, тому щоразу основна увага приділяється інженерному обладнанню вогневих позиції, їх охороні та обороні, а також швидкій зміні позицій, − наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, цього разу підрозділи здійснили марш у визначений район, розгортання комплексів, пошук і умовне знищення повітряних цілей.

Захід мав на меті вдосконалити вишкіл екіпажів і розрахунків, а також майстерність володіння тактичними прийомами ведення протиповітряного бою.

− Проведені навчання та вмілі дії військовослужбовців засвідчили те, що повітряний простір півдня знаходиться під надійним контролем Об’єднаних сил Збройних Сил України, − наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!